Poznejte, jestli pro Vás může být některé životní pojištění výhodnou ochranou před chudobou, nebo jen zbytečným vyhazováním stovek tisíc v následujících desítkách let.

Vstupte a rovnou získáte e-book Jak ušetřit na poplatcích životního pojištění na Váš e-mail.

Obchodní podmínky

Přihlášení

Očima klientů

Reference

Pokud se týká mé zkušenosti s osobou pana Prčíka a jeho přístupu ke klientovi, mohu konstatovat, že se jedná o nejserióznějšího pojišťovacího poradce,  s kterým jsem se doposud setkal. Není veden snahou pojistit Vás za každou cenu, naopak hledá pro Vás nejvýhodnější pojistný produkt a i když já sám jsme se nakonec nepojistil, tak jsem tak učinil pouze proto, že pro mou osobu s aktuální situaci není na trhu produkt, který by byl schopný rozumně pokrýt mnou požadovaná rizika. Pan Prčík mne férově upozornil na  úskalí a výluky jednotlivých pojišťovacích produktů a i když asi přišel o provizi, tak mi pojištění nedoporučil. Jako bonus dostanete naprostou spolehlivost a dodržení toho co slíbí. 

Mgr. Ctibor Matoušek

 

Chtěla bych touto cestou poděkovat Ing. Tomáši Prčíkovi ze společnosti Callido  za vzornou péči a spolupráci při mém rozhodování o revizi mé stávají životní pojistky. Bylo pro mě velice důležité, že se mi dostalo fundovaného rozboru rizik životního pojištění, stejně jako velice trpělivého a srozumitelného vysvětlení všech potenciálních úskalí. Rozhodně spolupráci se společností Callido můžu jen doporučit.

Maria Rybová, Praha

 

Ráda bych poděkovala panu Ing. Prčíkovi za odborné poradenství v oblasti životního pojištění, vyhodnocení stávajících pojistek, názorné vysvětlení možných rizik, stanovení nejdůležitějších následků poškození na zdraví a doporučení vhodného pojištění s přihlédnutím k naší finanční situaci a celkovému zabezpečení celé rodiny...

Petra Rubešová, Praha