Poznejte, jestli pro Vás může být některé životní pojištění výhodnou ochranou před chudobou, nebo jen zbytečným vyhazováním stovek tisíc v následujících desítkách let.

Vstupte a rovnou získáte e-book Jak ušetřit na poplatcích životního pojištění na Váš e-mail.

Obchodní podmínky

„Když už jim to někdo prodá, tak ať na tom vyděláme my“

V roce 2009 jsme ve společnosti Callido Finance přemýšleli, jak získat dodatečné příjmy, méně závislé na hospodářském cyklu.

 

Volba padla na prodej životního pojištění.

 

Mezi kolegy se proti tomu zvedla docela vlna nevole. Říkali, že: „budeme klientům prodávat předražené životní pojištění a poškozovat je, jak to dělají ti odporní pojišťováci.“

 

Právě to jsme si tedy dali jako hlavní podmínku projektu: získat navíc peníze z prodeje životního pojištění, ale bez toho, že bysme naše klienty obírali o peníze. 

 

Vrhli jsem se tedy do téměř rok a půl trvajícího výzkumu pojistných podmínek, právní úpravy pojištění a nechali jsme lékaře srovnávt pojistné produkty. 

Prodáte aspoň za milion ročně

Pak jsme vybrali pojištění, které jsme chtěli prodávat. A mohl bych vám povídat, jak náročné bylo přesvědčit vybranou pojišťovnu, aby „dala smlouvu“ malé zprostředkovatelské firmě a nechala nás své pojištění prodávat.

 

Automaticky po nás chtěli sjednat alespoň jeden milion předepsaného pojistného ročně, což se s naším přístupem nedalo splnit. 

 

Když jsme pak pojištění začali prodávat, zjistili jsme, že jsou nám klienti stále častěji spíš ochotní platit za poradenství, než si sjednat pojištění.

 

Rady, které si od nás chtěli kupovat, najdete na tomto webu.    

Tomáš PrčíkAutor stránek

Tomáš Prčík byl v letech 2009 až 2015 zodpovědný za oblast analýzy, prodeje a poradenství v oblasti životního pojištění ve společnosti Callido Finance. Vystudoval obor Finance na ESF Masarykovy University v Brně se zaměřením na pojišťovnictví a kapitálové trhy.

Očima klientů

Reference

Pokud se týká mé zkušenosti s osobou pana Prčíka a jeho přístupu ke klientovi, mohu konstatovat, že se jedná o nejserióznějšího pojišťovacího poradce,  s kterým jsem se doposud setkal. Není veden snahou pojistit Vás za každou cenu, naopak hledá pro Vás nejvýhodnější pojistný produkt a i když já sám jsme se nakonec nepojistil, tak jsem tak učinil pouze proto, že pro mou osobu s aktuální situaci není na trhu produkt, který by byl schopný rozumně pokrýt mnou požadovaná rizika. Pan Prčík mne férově upozornil na  úskalí a výluky jednotlivých pojišťovacích produktů a i když asi přišel o provizi, tak mi pojištění nedoporučil. Jako bonus dostanete naprostou spolehlivost a dodržení toho co slíbí. 

Mgr. Ctibor Matoušek

 

Chtěla bych touto cestou poděkovat Ing. Tomáši Prčíkovi ze společnosti Callido  za vzornou péči a spolupráci při mém rozhodování o revizi mé stávají životní pojistky. Bylo pro mě velice důležité, že se mi dostalo fundovaného rozboru rizik životního pojištění, stejně jako velice trpělivého a srozumitelného vysvětlení všech potenciálních úskalí. Rozhodně spolupráci se společností Callido můžu jen doporučit.

Maria Rybová, Praha

 

Ráda bych poděkovala panu Ing. Prčíkovi za odborné poradenství v oblasti životního pojištění, vyhodnocení stávajících pojistek, názorné vysvětlení možných rizik, stanovení nejdůležitějších následků poškození na zdraví a doporučení vhodného pojištění s přihlédnutím k naší finanční situaci a celkovému zabezpečení celé rodiny...

Petra Rubešová, Praha